७९ मंसिर ७ काठमाडौ , नेपाल ।

जेरुसेलममा बुधबार बिहान सहरका दुई प्रवेशद्वारनजिक दुईवटा विस्फोटमा कम्तीमा १८ जना घाइते भएका जेरुसेलम पोस्ट पत्रिकाले जानकारी दिएको छ । घाइतेमध्ये दुई जनाको अवस्था गम्भीर रहेको पत्रिकाले जनाएको छ । पहिलो विष्फोट पश्चिम जेरुसेलमको गिभाट शौलमा रहेको बस स्टपको मुख्य प्रवेशद्वारनजिकै बिहान ७ बजेतिर भएको थियो । त्यसको केही समयपछि शहरको अर्को प्रवेशद्वार रामोत जंक्शनमा दोस्रो विस्फोट भएको द टाइम्स अफ इजरायल (टिओआइ) ले जनाएको छ । विष्फोटको कारण तुरुन्तै पत्ता नलागेको सञ्चारमाध्यमहरुले जनाएका छन् । यद्यपी, प्रहरीले एउटा विष्फोट बसको छेउमा राखिएको ह्यान्डब्यागमा राखिएको बमका कारण भएको हुन सक्ने बताएको छ । अहिलेसम्म कुनै पनि समूहले विष्फोटको जिम्मेवारी लिएको छैन । इजरायली सुरक्षा एजेन्सीहरूले विष्फोटमा संलग्न कुनै पनि संदिग्ध व्यक्तिलाई फेला पार्न क्षेत्र व्यापक रूपमा फैलाइरहेका थिए। त्इक्ष् ले रिपोर्ट गरेको छ कि देशमा दर्जनौं मानिसहरूलाई छोडेको श्रृंखलाबद्ध आक्रमणहरू पछि देशमा बढेको तनावको बीचमा विस्फोटहरू भएका छन् । इजरायलले नयाँ सरकार गठन गर्ने तयारी गरिरहेको बेला विस्फोट भएका हुन् ।